1. İADE BİLGİSİ

Pontimoda.com instagram adresi üzerinden yada internet sitesinden satın aldığınız tüm ürünlerin tamamı kendi imalatımızdır. Ayrıca ürünlerimiz hijyen açısından önem teşkil ettiği için ürünlerimizde iade kabul edilmemektedir. (Kalıp sorunu yüzünden numara değişimleri bu kapsamda değildir) Anlayışınız için teşekkür ederiz.

2. ALIŞVERİŞ GÜVENLİĞİ

Sitemizden gerçekleştireceğiniz alışverişler kredi kartınıza gerek olmadan banka havalesi yada Türkiye’nin en güvenli para alma ve yöntemi olan Iyzico ve BKMExpress aracılığı ile yapılmaktadır. pontimoda.com sizden kredi kartı bilgilerinizi talep etmez, yapılan tüm işlemler Iyzico.com üzerinden yapılmaktadır.

3. KARGOYA VERİLME SÜRESİ

Pontimoda.com instagram hesabından yada internet sitesinden satın aldığınız ürünler en erken 1 en geç 3 iş gününde kargoya verilir. Kargolarımız MNG kargo ile gönderilmektedir, ve kargo ücreti kampanya durumuna göre bizim tarafımızdan karşılanır yada alıcıya aittir.

4. AYIPLI ÜRÜNLERDE İADE & DEĞİŞİM

Siparişinizi getiren kargo elemanı ürünü size teslim ettiğinde eğer bir ayıp tespit ederseniz lütfen aynı anda geri iade de bulununuz. Kargo elemanına teslim edilmeyen ürünler iade kapsamına girmeyecektir.